Finanse i usługi profesjonalne
Finanse i usługi profesjonalne
Rekrutacje dla firm BPO, SSC i do działów finansów stanowią lwią część projektów realizowanych przez HCC.

Doświadczenie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych dla firm z określonej branży przekłada się na lepsze rozumienie stojących przed nimi wyzwań i rekrutowanie talentów idealnie dopasowanych do potrzeb, w rekordowo krótkim czasie.
W branży finansów i usług profesjonalnych HCC prowadzi po kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych rocznie.

Przekłada się to na naszą znajomość wyzwań, jakim muszą sprostać firmy działające w tej branży i zrozumienie wymagań, stawianych kandydatom do pełnienia różnych funkcji.

Zespół finansów i usług profesjonalnych – działający w strukturach HCC od 5 lat – prowadzi po kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych rocznie dla wiodących firm z branży usług wspólnych i outsourcingu. Rekrutuje specjalistów, ekspertów i menedżerów w poniższych obszarach:
• finanse wewnętrzne,
• branże SSC (shared services centers) i BPO (business processes outsourcing), również w obszarze information technology outsourcing,
• bankowość.

W skład zespołu finansów i usług profesjonalnych wchodzi manager – z wieloletnim doświadczeniem w rekrutowaniu osób na najwyższe stanowiska w tej branży, który koordynuje prace działu – oraz 6 samodzielnych konsultantów.

Wysokie kompetencje HCC w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży finansów i usług profesjonalnych zostały docenione przez międzynarodowe organizacje branżowe.

Przez 2 lata z rzędu, HCC nominowana była do CEE Shared Services and Outsourcing Awards. W 2016 roku została uznana za jedną z 3 najlepszych agencji doradztwa personalnego specjalizujących się w rekrutacji menedżerów na najwyższe stanowiska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wybrani klienci
BNP Paribas Securities Services, CBRE Corporate Outsourcing, Lufthansa Global Business Services (LGBS), Schneider Electric (Finance Shared Services, People Administration Shared Services), Stanley Black &Decker SSC and State Street Bank International.

Wybrane funkcje

Finanse wewnętrzne: Dyrektor Finansowy, Dyrektor Kontrollingu, Manager ds. Podatków, Customs Manager CEE, Treasury Senior Manager, Główny Księgowy, Analitycy

Branża SSC/BPO: Finanse. Księgowość, Serwis HR, Zakupy, Zarządzanie projektami i usprawnienia procesów oraz stanowiska Senior

Executive: Head of SSC, Tower Head R2R, Tower Head O2C, Tower Head P2P, Operations Director, VP of Operations, PMO Diretcor (VP), Head of PMO

Bankowość : Księgowość Funduszy,Compliance, Ryzyko, Real Estate Asset Management, Private Equity Management.

CV

Thank you for your interest in HCC!

Please fill the form and attach you CV. Our team will analyze it and let you know if you are a potential next member of our family!

Name

Position you are applying for

E-mail

Attach CV

Message


Kontakt

Human Capital Consulting Sp. z o.o.

Residence Atelier ul. Bagno 2, lok 78, klatka B, II piętro, 00-112 Warszawa

(przy stacji metra Świętokrzyska - wyjście ul. Próżna, Zielna)

office@hcconsulting.pl
biuro@hcconsulting.pl

tel. +48 (22) 41 44 300