Kariera
Kariera
Dołącz do jednej z najlepszych firm w branży „executive search”.

Praca w Human Capital Consulting nie jest typową pracą w agencji rekrutacyjnej – to przede wszystkim codzienne budowanie relacji z kandydatami i klientami. Uważamy, że ono właśnie jest kluczem do skuteczności w branży executive search – pozwala na wspieranie profesjonalistów w realizacji celów zawodowych i rekrutowanie talentów dopasowanych do potrzeb wiodących firm.

Dołącz do nas i pomóż nam wcielać w życie jeden z najskuteczniejszych modeli rekrutacyjnych w branży.

Powody, dla których warto do nas dołączyć:

Duża odpowiedzialność i ciągły rozwój.
W Human Capital Consulting będziesz odpowiedzialny za prowadzenie rekrutacji od początku do końca. Stanowi to wyzwanie, ale też daje szansę na nieustanny rozwój.

Praca z inspirującymi ludźmi
Rekrutujemy ludzi na stanowiska zarządcze, menedżerskie i eksperckie – najbardziej doświadczone i utalentowane osoby na rynku pracy.

Projekty rekrutacyjne, które mają znaczenie.
Wiodące firmy podejmują kluczowe decyzje personalne, bazując także na naszej wiedzy. Dlatego każdy z naszych konsultantów musi być ekspertem w ramach swojej specjalizacji.

Szansa, by poznać najlepsze praktyki
W 2016 roku Human Capital Consulting została uznana za jedną z trzech najlepszych agencji doradztwa personalnego, specjalizujących się w rekrutacji menedżerów na najwyższe stanowiska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Aplikuj

CV

Thank you for your interest in HCC!

Please fill the form and attach you CV. Our team will analyze it and let you know if you are a potential next member of our family!

Name

Position you are applying for

E-mail

Attach CV

Message


Kontakt

Human Capital Consulting Sp. z o.o.

Residence Atelier ul. Bagno 2, lok 78, klatka B, II piętro, 00-112 Warszawa

(przy stacji metra Świętokrzyska - wyjście ul. Próżna, Zielna)

office@hcconsulting.pl
biuro@hcconsulting.pl

tel. +48 (22) 41 44 300