Usługi konsumenckie
Usługi konsumenckie
Od lat wspieramy wiodące firmy sektora konsumenckiego, działające w Polsce.

Rekrutacja prawdziwych talentów zaczyna się od doradców personalnych, którzy znają branżę od podszewki.
Nasz zespół, specjalizujący się w sektorze konsumenckim, codziennie ocenia, motywuje i rekrutuje światowej klasy talenty w tej branży, przyczyniając się do sukcesu wiodących firm.

HCC dysponuje 6-osobowym zespołem konsultantów, wyspecjalizowanych w rekrutowaniu kandydatów o wysokim potencjale na wszystkich poziomach organizacji w poniższych obszarach:
• handel i dystrybucja
• FMCG
• HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie).

Menedżer i lider dywizji konsumenckiej mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na wysokie stanowiska menedżerskie w obszarze sprzedaży, marketingu oraz zakupów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Każdy z konsultantów wchodzących w skład zespołu łączy w swojej pracy całą potrzebną wiedzę – między innymi z zakresu marketingu, sprzedaży, zakupów – oraz znajomość wyzwań biznesowych, z jakimi zmaga się w ostatnich latach branża konsumencka.
Pozwala nam to podążać za zmieniającymi się trendami rynkowymi i prowadzić poszukiwania idealnych kandydatów w oparciu o dogłębną analizę rynku i dokładne zrozumienie kompetencji kandydatów i ich oczekiwań.

Wybrani klienci:
Amrest, DHL Express, Coty, CHEP, Lorenz Bahlsen, Tesco, Makro Cash &Carry, Kraft Heinz, Mars, Royal Canin, Nestle, Nestle Waters, Cargill, Grupa Żywiec/Heineken

Wybrane funkcje:
Prowadzimy rekrutacje na strategiczne stanowiska w obszarze Marketingu, Sprzedaży, Zakupów, Trade Marketingu, Category Managementu, Supply Chain, Logistyki oraz HR, między innymi: Chief Marketing Officer (CMO of European Division), Dyrektor Marketingu CEE, Senior Marketing Director, Category Management Director, Sales Director, Head of Retail, E- Commerce Director i wiele innych.

CV

Thank you for your interest in HCC!

Please fill the form and attach you CV. Our team will analyze it and let you know if you are a potential next member of our family!

Name

Position you are applying for

E-mail

Attach CV

Message


Kontakt

Human Capital Consulting Sp. z o.o.

Residence Atelier ul. Bagno 2, lok 78, klatka B, II piętro, 00-112 Warszawa

(przy stacji metra Świętokrzyska - wyjście ul. Próżna, Zielna)

office@hcconsulting.pl
biuro@hcconsulting.pl

tel. +48 (22) 41 44 300