O Nas
O Nas
Dlaczego HCC?

Od 2011 roku wiodące firmy korzystają z naszego wsparcia w zarządzaniu talentami i rekrutowaniu menedżerów i ekspertów w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasz zespół, składający się z ponad 20 konsultantów, realizuje co najmniej 200 procesów rekrutacyjnych rocznie w 4 branżach: usługi konsumenckie, finanse i usługi profesjonalne, IT oraz branża techniczna.

Znajdź leaderów, którzy poprowadzą twoją firmę na szczyt! Zbuduj z nami swój dream team!

Nasz sposób pracy udowodnił swoją skuteczność przy rekrutowaniu światowej klasy talentów dla wielu wiodących firm.

Umożliwia rekrutację osób na dowolne stanowisko kierownicze lub eksperckie, w dowolnym dziale w firmie, w ramach jednego z czterech obszarów naszej specjalizacji.

Swoją skuteczność zawdzięcza kombinacji wielu elementów, między innymi temu, że:

• znamy specyfikę poszczególnych branż i do niej dopasowujemy sposób rekrutacji,
• kandydatów szukamy bezpośrednio, bo to najszybszy sposób dotarcia do najlepszych menedżerów i ekspertów,
• wspieramy klientów i kandydatów swoją ekspercką wiedzą na każdym etapie procesu,
• informacje o stanowisku i pracodawcy przedstawiamy tylko rekomendowanym kandydatom.

Równie mocno wspieramy w realizacji celów klientów, jak kandydatów. To sprawia, że wyjątkowo skutecznie pomagamy jednym i drugim.

Dzięki temu, że budujemy z kandydatami partnerskie, oparte na zaufaniu relacje, jesteśmy w stanie przedstawić im oferty pracy dopasowane do ich rzeczywistych predyspozycji i oczekiwań. W ten sposób wspieramy ich w realizacji celów zawodowych, jednocześnie rekrutując kandydatów w najwyższym stopniu dopasowanych do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Wyróżnia nas to, co robimy, by przewyższyć oczekiwania klientów i kandydatów.

Jesteśmy konsultantami i menedżerami. Perfekcjonistami. Analizujemy potrzeby biznesowe naszych klientów i oczekiwania kandydatów, badamy rynek, szukamy utalentowanych ludzi i rozmawiamy z nimi, wspieramy ich w kierowaniu karierą, pośredniczymy w negocjacjach z pracodawcami. Słowem, robimy wszystko to, co codziennie robią agencje doradztwa personalnego – ale robimy to niezwykle umiejętnie i z niespotykanym zaangażowaniem. I nikt z nas nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej.

Jesteśmy ekspertami, więc możesz spokojnie zaufać naszemu doradztwu.

Prawdziwe zaufanie można zbudować tylko na solidnych podstawach. A wartościowe usługi doradcze można świadczyć tylko będąc ekspertem.

Dzięki temu, że w HCC dużo zasobów inwestujemy w przygotowanie konsultantów, każdy z nich wykazuje się bardzo wysokim poziomem kompetencji w ramach swojej specjalizacji. Każdy jest w całości odpowiedzialny za proces rekrutacji – od poznawania oczekiwań klientów i kandydatów, prowadzenie poszukiwań, aż po rozmowy i rekomendowanie kandydatów – dzięki temu, bardzo dobrze zna rynek.

Może wspierać klientów w realizacji celów biznesowych i kandydatów w realizacji celów zawodowych. Może być twoim zaufanym osobistym doradcą.

Nasza współpraca każdego dnia umacnia twoją markę.

Dbałość o dobre imię naszych klientów jest częścią wszystkiego, co robimy. Widać ją w tym, jak budujemy z kandydatami relację opartą na szacunku i zaufaniu. I w tym, jak dbamy o wzmacnianie pozytywnych doświadczeń kandydatów przy każdym kontakcie z nimi. Innymi słowy, pracując z nami, dbasz o dobre postrzeganie twojej marki.

CV

Thank you for your interest in HCC!

Please fill the form and attach you CV. Our team will analyze it and let you know if you are a potential next member of our family!

Name

Position you are applying for

E-mail

Attach CV

Message


Kontakt

Human Capital Consulting Sp. z o.o.

Residence Atelier ul. Bagno 2, lok 78, klatka B, II piętro, 00-112 Warszawa

(przy stacji metra Świętokrzyska - wyjście ul. Próżna, Zielna)

office@hcconsulting.pl
biuro@hcconsulting.pl

tel. +48 (22) 41 44 300