Zarządzanie karierą
Zarządzanie karierą
Pomoc kandydatom w realizacji celów jest dla nas równie ważna, jak wspieranie w tym naszych klientów.

W HCC to przekonanie jest podstawą wszystkiego – tego, jak wygląda sposób pracy, który udoskonalamy od początku istnienia naszej firmy i tego, w jaki sposób szkolimy naszych konsultantów.

Dążymy do realizacji tego założenia w praktyce w każdym procesie rekrutacji i w każdej prowadzonej przez naszych konsultantów rozmowie.

Dzięki temu, dobrze wiemy, jak wspierać specjalistów i menedżerów w zarządzaniu karierą i uwzględniliśmy to w naszym procesie.

Doradztwo w kwestii rozwoju zawodowego

W HCC kandydaci zawsze są w kontakcie z jedną osobą. Konsultant dobrze poznaje ich mocne i słabe strony. Dzięki temu, kandydat może liczyć na rzetelne informacje o swojej pozycji rynkowej, z punktu widzenia potencjalnego pracodawcy. Zyskuje profesjonalnego doradcę, który z jego perspektywy patrzy na oferty, możliwości, podejmuje się w jego imieniu negocjacji, dostarcza mu rzetelne informacje z rynku, także o możliwości zarobków w danej branży.

Łatwiejsze docieranie do pracodawców

Poznając kandydata, dowiadujemy się, jakie wyzwania zawodowe są dla niego interesujące. Dostaje od nas tylko oferty dopasowane do profilu zawodowego i doświadczenia. Tym sposobem, nie traci czasu na udział w rekrutacjach niedopasowanych do jego możliwości i oczekiwań. Biorąc udział w prowadzonej przez nas rekrutacji kandydat ma większą pewność, że jego CV dotrze do klienta.

Rozwój samoświadomości

Rozmowa z konsultantem pomaga kandydatom w lepszym poznaniu swoich potrzeb i oczekiwań. Jest to szczególnie ważne dla młodych, długo pracujących w jednej branży osób. Rozwój samoświadomości bywa krokiem milowym na drodze ku zawodowemu spełnieniu.

Udoskonalenie umiejętności potrzebnych w czasie procesu rekrutacyjnego

Kandydaci, z którymi pracujemy mają profesjonalne CV i wiedzę merytoryczną na temat tego, jak przygotowywać CV w przyszłości. Uczą się opowiadać o swoich doświadczeniach, uczą się struktury wypowiedzi i, dzięki temu, łatwiej przywołują konkretne przykłady w trakcie rozmowy z klientem. Unikają też pomyłek, jakie popełnili w rozmowie z nami. Stres związany z taką rozmową rekrutacyjną jest ograniczony do minimum.

Dzięki uwzględnieniu tych elementów w naszym procesie rekrutacyjnym, kandydaci:

• mają poczucie odniesienia korzyści ze spotkania z nami, bez względu na rezultat rekrutacji,
• zwiększają swoje szanse na znalezienie ciekawej dla nich pracy,
• mają przewagę nad innymi kandydatami.

CV

Thank you for your interest in HCC!

Please fill the form and attach you CV. Our team will analyze it and let you know if you are a potential next member of our family!

Name

Position you are applying for

E-mail

Attach CV

Message


Kontakt

Human Capital Consulting Sp. z o.o.

Residence Atelier ul. Bagno 2, lok 78, klatka B, II piętro, 00-112 Warszawa

(przy stacji metra Świętokrzyska - wyjście ul. Próżna, Zielna)

office@hcconsulting.pl
biuro@hcconsulting.pl

tel. +48 (22) 41 44 300